אודות - מנעולן בצפון

שלומי - מנעולן נייד מספק שירותי מנעולנות מתקדמים באזור חיפה והכרמל מזה כ-20 שנה. שם העסק אינו מקרי – בשעת חירום אנו יודעים כי דרוש לכם מנעולן בצפון בשירות מיידי ובהול, שהינו זמין ונייד כדי להגיע עד אליכם באשר תהיו, ולפתור את בעייתכם ביעילות ובדחיפות. בלי להזמין גרר או לאבד זמן יקר על חיפוש בית עסק לשכפול מפתחות לבית או שלט לשער החנייה בדקה התשעים.

לכן מספק העסק שירותי מנעולן בצפון עד הבית, עד המכונית התקועה או בית העסק, וזאת 24 שעות ביממה, בכל יום בשבוע, כולל בסופי שבוע ובחגים.

בין שירותי העסק:

מנעולן בחיפה, הקריות והצפון : כל הקשור לדלת הבית או העסק – החלפת ותיקון מנעולים, החלפת צילינדרים, שכפול מפתחות, מתן ייעוץ מקצועי בתחום מנגנוני ההנעלה המומלצים ועוד.

פריצת מנעולים : כאשר המפתח נתקע או נשבר, כאשר פורצים השחיתו את המנעול או כאשר ננעלתם מחוץ או בפנים הבית – שלומי, מנעולן בצפון, הוא הכתובת לחילוץ מהיר. שלומי מספק שירות פורץ מנעולים מקצועי ואמין, באישור משטרת ישראל, לכל סוגי המנעולים והדלתות (כולל דלתות פלדה). אין מדובר רק בדלתות הבית – שלומי מתמחה גם במנעולי קומבינציה, פריצת כספות ביתיות ומשרדיות ודלתות רכב. השירות כולל גם את החלפת מנגנון הנעילה בחדש, או לחילופין שינוי קומבינציה.

מנעולנות רכב : בכל בעיה המתעוררת בנעילת רכב באזור חיפה, אין צורך להזמין גרר. קראו לשלומי, מנעולן בצפון, והפיתרון יגיע עד אליכם במהירות ובכל שעה של היום לנוחיותכם. שירותי העסק בתחום כוללים פריצת דלתות רכבים, שחזור מפתחות לאחר אובדן, החלפת מנעולי דלתות הרכב, שכפול אימובילייזר, תיקון סוויץ', חילוץ כלי רכב, שכפול שלטים רחוקים לשער החשמלי או למערכת האזעקה ברכב (על המקום!) וכן הלאה.

שלומי מנעולן בצפון בניידות מקסימלית לרשות העסק ניידת שירות מצוידת, עם כל הדרוש לכל עבודה בתחום – החל ממכשור לשכפול מפתחות מכל סוג (כולל אימובילייזר לרכב) ושלטים, וכלה במנעולים להחלפה וציוד פריצת מנעול.

לכן אל תהססו – כשאתם צריכים מנעולן בצפון או מנעולן בחיפה בדחיפות, הרימו טלפון והניידת בדרך אליכם למתן מענה אדיב, יעיל ומהיר!