פורץ דלתות

גר באזור חיפה ונתקעת מחוץ לדירה או לרכב? אל דאגה - שלומי המנעולן הנייד יגיע לעזרתך!

לעולם אי אפשר לדעת מתי תזדקק לשירותיו של פורץ דלתות. אם למשל נעלם לכם המפתח ואין באפשרותכם לאתר מפתח אחר חלופי, אם הדלת נטרקה לכם ופשוט מסרבת להיפתח, אם שכחתם את המפתח ברכב ואינכם מסוגלים לפתוח אותו, אם המפתח נתקע לכם או אם המנעול נשבר... סימן שאתם חייבים להזמין את שלומי המנעולן הנייד – פורץ דלתות בחיפה, אשר ישמח לעזור לכם בכל עת!
במקרים אלו ואחרים, כשהייאוש והתסכול ממלאים אתכם, אתם זקוקים לשירותי פורץ דלתות בחיפה, זמינים, מהירים ואמינים. שלומי המנעולן הנייד הוא פורץ דלתות בחיפה מקצועי ואדיב אשר מקפיד לעמוד בפרמטרים אלו. שלומי מתמחה בפריצת דלתות ביתיות, דלתות משרדיות ודלתות רכבים.
כל שירותי המנעולנות תחת קורת גג אחת
שלומי הוא מנעולן בחיפה אשר מעניק שירותים רבים אחרים כגון: ★ שירותי מנעולנות לבית ★ פריצת רכבים ★ שכפול כל סוגי המפתחות והשלטים ★ ייצור מערכות מאסטר ★ שחזור מפתחות


כשאתם זקוקים לפורץ דלתות בחיפה – חשוב שהוא יהיה אמין ומקצועי!
שלומי, פורץ דלתות בחיפה ומנעולן, פועל באישור משטרת ישראל. כמו כן הוא עבר הסמכה מטעם חברות המנעולים המובילות בישראל: חוסם, רב בריח, עכביש, מולטי-לוק, ירדני ונבוב. לכן שלומי מסוגל לפרוץ כל דלת ולתקן או להחליף (במידת הצורך) את כל סוגי המנעולים הקיימים בשוק.

24 שעות ביממה לשירותך
שלומי המנעולן הנייד הוא פורץ דלתות בחיפה אשר מעניק שירותי מנעולנות מתקדמים ועומד לרשות לקוחותיו בכל עת. עם למעלה מ -  20 שנות ניסיון בתחום פריצת הדלתות ומוניטין ללא עוררין, כל לקוחותיו מרוצים ושבעי רצון. עם לקוחותיו נמנים: מוסדות חינוך, בתי חולים, מוסדות ביטחון משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים רבים.

שלומי המנעולן הנייד במרחק צלצול אחד!